XII Warsaw International Banking Summit to już dwunasta edycja cyklicznej, prestiżowej konferencji Banking Forum. Jest to wydarzenie, w którym od początku udział biorą kluczowe osobistości funkcjonujące w sektorze bankowym i ci, którzy tworzą uwarunkowania dla sektora (przedstawicieli administracji centralnej, regulatora) oraz dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami.

Celem Forum jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób mających wpływ na rozwój sektora bankowego, umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów pomiędzy dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami. To także miejsce spotkań i dialogu biznesu z administracją. Mocno ugruntowana pozycja, poparta jedenastoma przeprowadzonymi w sukcesem edycjami, czyni Forum regularnym miejscem spotkań najważniejszych osób, które podsumowują ostatnie miesiące, analizują następujące zmiany i trendy, dyskutują o rekomendacjach na przyszłość.

Podczas każdej edycji wydarzenia eksperci oraz autorytety z rynku bankowego dyskutują nad tematyką dotyczącą aktualnych problemów, wyzwań globalnych i lokalnych oraz najważniejszych bieżących zagadnień z rynku bankowego. Zakres merytoryczny współkreowany jest przez Radę Programową pod przewodnictwem Pana Mariusza Grendowicza. W jej skład wchodzą prezesi banków, przedstawiciele administracji oraz największych dostawców usług i rozwiązań. Grono prelegentów stanowią ponadto uznani eksperci oraz autorytety reprezentujące sektor bankowy i pokrewne.

Wszystko to sprawia, ze Banking Forum jest unikalną i prestiżową platformą wymiany poglądów dla wyżej wymienionych interesariuszy. Projekt realizowany jest symultanicznie w ramach jesiennego Spotkania Liderów 2016 Bankowości i Ubezpieczeń, razem z VIII Insurance Forum. Połączenie tych wydarzeń pokrywa wszystkie najważniejsze problemy, z jakimi boryka się sektor finansowy. Gwarantuje również obecność najważniejszych przedstawicieli wszystkich wyżej wymienionych branż.

Ostatnia edycja w liczbach:

uczestnicy
uczestnicy
uczestnicy

Wśród prelegentów m.in

Leszek Czarnecki
Przewodniczący Rady Nadzorczej, Getin Noble Bank
Tomasz Bogus
Prezes Zarządu, Bank BGŻ BNP Paribas
Cezary Stypułkowski
Prezes Zarządu, mBank
Jacek Szymański
Wiceprezes Zarządu, Atena
Marcin Żuchowicz
Prezes Zarządu, E-Point SA
Jakub Kiwior
Dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa Europe
Piotr Alicki
Wiceprezes Zarządu Banku nadzorujący Obszar Informatyki i Usług, PKO Bank Polski
Piotr Kaczmarek
Prezes Zarządu, Getin Holding

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniem?

Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o projekcie Banking Forum.