XIII Banking Forum to już trzynasta edycja cyklicznej, prestiżowej konferencji Banking Forum. Jest to wydarzenie, w którym od początku udział biorą kluczowe osobistości funkcjonujące w sektorze bankowym i ci, którzy tworzą uwarunkowania dla sektora (przedstawicieli administracji centralnej, regulatora) oraz dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami.

Celem Forum jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób mających wpływ na rozwój sektora bankowego, umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów pomiędzy dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami. To także miejsce spotkań i dialogu biznesu z administracją. Mocno ugruntowana pozycja, poparta jedenastoma przeprowadzonymi w sukcesem edycjami, czyni Forum regularnym miejscem spotkań najważniejszych osób, które podsumowują ostatnie miesiące, analizują następujące zmiany i trendy, dyskutują o rekomendacjach na przyszłość.

Podczas każdej edycji wydarzenia eksperci oraz autorytety z rynku bankowego dyskutują nad tematyką dotyczącą aktualnych problemów, wyzwań globalnych i lokalnych oraz najważniejszych bieżących zagadnień z rynku bankowego. Zakres merytoryczny współkreowany jest przez Radę Programową pod przewodnictwem Pana Mariusza Grendowicza. W jej skład wchodzą prezesi banków, przedstawiciele administracji oraz największych dostawców usług i rozwiązań. Grono prelegentów stanowią ponadto uznani eksperci oraz autorytety reprezentujące sektor bankowy i pokrewne.

Wszystko to sprawia, ze Banking Forum jest unikalną i prestiżową platformą wymiany poglądów dla wyżej wymienionych interesariuszy. Projekt realizowany jest symultanicznie w ramach jesiennego Spotkania Liderów 2017 Bankowości i Ubezpieczeń, razem z IV Insurance Forum. Połączenie tych wydarzeń pokrywa wszystkie najważniejsze problemy, z jakimi boryka się sektor finansowy. Gwarantuje również obecność najważniejszych przedstawicieli wszystkich wyżej wymienionych branż.

Ostatnia edycja w liczbach:

uczestnicy
prelegenci
prezentacja
partnerzy2

Rada Programowa
Warsaw International Banking Summit

Joao Bras Jorge
Prezes Zarządu, Bank Millennium
Zbigniew Jagiełło
Prezes Zarządu, PKO Bank Polski
Piotr Kaczmarek
Prezes Zarządu, Getin Holding
Sławomir S. Sikora
Prezes Zarządu, Bank Citi Handlowy
Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes, Związek Banków Polskich
Małgorzata Kołakowska
Global Head of Wholesale Banking, Grupa ING
Małgorzata Zaleska
Prezes Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Maciej Biniek
Członek Zarządu, PayU S.A.

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniem?

Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o projektach Banking Forum oraz Insurance Forum.