IX Insurance Forum to prestiżowe spotkanie liderów branży ubezpieczeniowej, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku ubezpieczeniowego. Jest to wydarzenie przeznaczone nie tylko dla stricte ubezpieczeniowców, ale dla wszystkich zainteresowanych tym, co się dzieje i może się dziać w przyszłości w branży usług finansowych. Siedem poprzednich edycji sprawiło, że Forum na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla kluczowych uczestników sektora i stanowi doskonałą okazję do dalszych dyskusji dotyczących najistotniejszych kwestii, problemów, szans i wyzwań stojących przed branżą ubezpieczeniową.

Najwyższą adekwatność, aktualność i istotność omawianych zagadnień gwarantuje Rada Programowa pod przewodnictwem Pana Artura Olecha. Konferencja jest miejscem debaty merytorycznej, integracji środowiska ubezpieczeniowego, ale także wymiany najlepszych praktyk i wypracowywania rozwiązań dla aktualnych wyzwań. Podejmowane w ramach wydarzenia dyskusje dotyczą najistotniejszych zmian zachodzących na rynku, analizy trendów oraz wyznaczania nowych modeli biznesowych.

Każda edycja to także pełna frekwencja – obecność najważniejszych osób ze strony rynku, regulatora, rzecznika finansowego, izb. Obecne są także tematy bardzo istotne dla połączonych rynków: bankowego i ubezpieczeniowego. Udział reprezentatywnego grona kluczowych przedstawicieli branży, nauki i administracji pozwala na holistyczne spojrzenie na rynek ubezpieczeń.

Projekt realizowany jest symultanicznie w ramach jesiennego Spotkania Liderów 2017 Bankowości i Ubezpieczeń, razem z XIII Banking Forum. Połączenie tych wydarzeń pokrywa wszystkie najważniejsze problemy, z jakimi boryka się sektor finansowy. Gwarantuje również obecność najważniejszych przedstawicieli wszystkich wyżej wymienionych branż.

Ostatnia edycja w liczbach:

uczestnicy
prelegenci
prezentacja
partnerzy2

Rada Programowa
Insurance Forum

Franz Fuchs
Przewodniczący Rady Nadzorczej, Vienna Insurance Group w Polsce
Adam Uszpolewicz
Prezes Zarządu, Aviva
Andrzej Jarczyk
Prezes Zarządu, Uniqa
Paweł Ziemba
Prezes Zarządu, Skandia
Łukasz Kalinowski
Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny, MetLife
Sławomir Łopalewski
Prezes Zarządu, PKO Życie
Wojciech Sass
Prezes Zarządu, Nationale-Nederlanden
Agnieszka Wrońska
Prezes Zarządu, Link4

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniem?

Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o projektach Banking Forum oraz Insurance Forum.