XI Insurance Forum to cykliczne wydarzenie zrzeszające najważniejsze osobistości branży ubezpieczeniowej, podczas którego poruszane są kluczowe zagadnienia dotyczące przyszłości oraz nowych rozwiązań technologicznych dla tego sektora. Każde kolejne wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczestników o czym świadczy dziesięć poprzednich edycji Insurance Forum, które na stałe wpisały się w kalendarz kluczowych osobistości z branży.

Omawiane tematy podczas konferencji są współtworzone wraz z Radą Programową pod przewodnictwem Pana Artura Olecha, która gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny i adekwatność omawianych problemów oraz wyzwań stojących przed dynamicznie zmieniającą się branżą ubezpieczeń. To także miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz swobodnej wymiany opinii pomiędzy najważniejszymi przedstawicielami sektora ubezpieczeniowego.

Projekt realizowany jest symultanicznie w ramach wiosennego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2018 wraz z XV Banking Forum. Połączenie tych dwóch wydarzeń od lat tworzy jedno z kluczowych spotkań dla przedstawicieli rynku finansowego.

Ostatnia edycja w liczbach:

uczestnicy
prelegenci
prezentacja
partnerzy2

Rada Programowa
Insurance Forum

Franz Fuchs
Przewodniczący Rady Nadzorczej, Vienna Insurance Group w Polsce
Maciej Rapkiewicz
Członek Zarządu, PZU SA i PZU Życie SA
Jarosław Matusiewicz
Prezes Zarządu, Uniqa
Paweł Ziemba
Prezes Zarządu, Vienna Life
Michał Gomowski
Prezes Zarządu, BENEFIA Ubezpieczenia
Sławomir Łopalewski
Prezes Zarządu, PKO Ubezpieczenia
Wojciech Sass
Prezes Zarządu, Nationale-Nederlanden
Agnieszka Wrońska
Prezes Zarządu, Link4

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniem?

Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o projektach Banking Forum oraz Insurance Forum.