Wawrzyniec Hyska, Dyrektor ds. Sektora Finansowego z e-point o Sztucznej Inteligencji

O rewolucji, którą ma przynieść sztuczna inteligencja, słyszymy od 60 lat. Dziś mamy dostęp do większej ilości danych niż kiedykolwiek przedtem (80% wszystkich danych zostało wygenerowane w ciągu ostatnich 2 lat!), dysponujemy potężniejszymi procesorami graficznymi, które pozwalają przetwarzać obrazy nawet 60 razy szybciej niż tradycyjne, rozwija się uczenie maszynowe. Wydaje się, że jesteśmy na granicy … Czytaj więcej »

Wawrzyniec Hyska, Dyrektor ds. Sektora Finansowego z e-point o Sztucznej Inteligencji

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

W dniach 4-5 października 2017 r. w warszawskim Hotelu Westin odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z: XIV edycji Warsaw International Banking Summit oraz X edycji Insurance Forum. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarze najważniejszych osobowości i spółek reprezentujących polski sektor finansowy, a miniona edycja zgromadziła 512 uczestników, którzy mieli … Czytaj więcej »

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

4 i 5 października 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składającego się z XIV Warsaw International Banking Summit oraz X Insurance Forum. Wydarzenie stanowi prestiżowe i unikalne miejsce spotkań czołowych przedstawicieli bankowości i ubezpieczeń. Bardzo miło jest spotkać się i posłuchać wielu fantastycznych prelegentów, osób, … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej XIV Warsaw International Banking Summit 29 czerwca 2017 r.

Dnia 29 czerwca 2017 r. w Restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Rada Programowa XIV Warsaw International Banking Summit. Podczas spotkania pod przewodnictwem Pana Mariusza Grendowicza, czołowi eksperci branży finansowej w Polsce wybrali zagadnienia, które pojawią jesienią na Konferencji. Już niebawem przedstawimy Państwu program XIV Warsaw International Banking Summit. Zapraszamy do … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej X Insurance Forum 27 czerwca 2017 r.

Dnia 27 czerwca 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej X Insurance Forum. Podczas posiedzenia zostały wyłonione główne obszary oraz zagadnienia, które znajdą się w agendzie jubileuszowej edycji Wydarzenia. Już niebawem przedstawimy Państwu program X Insurance Forum. Zapraszamy do zapoznania się z pełną fotorelacją z Posiedzenia Rady Programowej.

Nowe perspektywy dla sektora finansowego, czyli Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

12-13 kwietnia 2017 roku, w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z: XIII Banking Forum, IX Insurance Forum oraz VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez MMC Polska, skupiające wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. Wydarzenie zgromadziło 645 … Czytaj więcej »

VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń odbyła się 12 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00 w Hotelu Sheraton w Warszawie. Uroczystego otwarcia dokonał Marcin Prokop. Nagrody przyznano w 9-ciu kategoriach za osiągnięcia dokonane w 2016 roku. Przedstawiamy Państwu Laureatów tegorocznego konkursu: Najlepszy Bank – Alior Bank Najciekawsza Innowacja dla Banku – Google za … Czytaj więcej »