Posiedzenie Rady Programowej XI edycji Insurance Forum

Dnia 11.01.2018 r. w Villi Foksal w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XI edycji Insurance Forum, której przewodniczy Pan Artur Olech, CEO, hiPRO. W spotkaniu udział wzięli czołowi przedstawiciele branży ubezpieczeniowej, którzy ustalili zakres merytoryczny wiosennej edycji Insurance Forum. Już niedługo przedstawimy zagadnienia, które znajdą się w agendzie zbliżającego się Kongresu.Zapraszamy do zapoznania się … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej XV edycji Banking Forum

Dnia 08.01.2018 r. w Hotelu Bristol w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XV edycji Banking Forum, której przewodniczy Mariusz Grendowicz. W spotkaniu udział wzięli czołowi przedstawiciele polskiego sektora finansowego, którzy ustalili zakres merytoryczny wiosennej edycji Banking Forum. Już niedługo przedstawimy zagadnienia, które znajdą się w agendzie zbliżającego się Kongresu.Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją … Czytaj więcej »

Wawrzyniec Hyska, Dyrektor ds. Sektora Finansowego z e-point o Sztucznej Inteligencji

O rewolucji, którą ma przynieść sztuczna inteligencja, słyszymy od 60 lat. Dziś mamy dostęp do większej ilości danych niż kiedykolwiek przedtem (80% wszystkich danych zostało wygenerowane w ciągu ostatnich 2 lat!), dysponujemy potężniejszymi procesorami graficznymi, które pozwalają przetwarzać obrazy nawet 60 razy szybciej niż tradycyjne, rozwija się uczenie maszynowe. Wydaje się, że jesteśmy na granicy … Czytaj więcej »

Wawrzyniec Hyska, Dyrektor ds. Sektora Finansowego z e-point o Sztucznej Inteligencji

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

W dniach 4-5 października 2017 r. w warszawskim Hotelu Westin odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z: XIV edycji Warsaw International Banking Summit oraz X edycji Insurance Forum. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarze najważniejszych osobowości i spółek reprezentujących polski sektor finansowy, a miniona edycja zgromadziła 512 uczestników, którzy mieli … Czytaj więcej »

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

4 i 5 października 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składającego się z XIV Warsaw International Banking Summit oraz X Insurance Forum. Wydarzenie stanowi prestiżowe i unikalne miejsce spotkań czołowych przedstawicieli bankowości i ubezpieczeń. Bardzo miło jest spotkać się i posłuchać wielu fantastycznych prelegentów, osób, … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej XIV Warsaw International Banking Summit 29 czerwca 2017 r.

Dnia 29 czerwca 2017 r. w Restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Rada Programowa XIV Warsaw International Banking Summit. Podczas spotkania pod przewodnictwem Pana Mariusza Grendowicza, czołowi eksperci branży finansowej w Polsce wybrali zagadnienia, które pojawią jesienią na Konferencji. Już niebawem przedstawimy Państwu program XIV Warsaw International Banking Summit. Zapraszamy do … Czytaj więcej »