Nowe perspektywy dla sektora finansowego, czyli Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

12-13 kwietnia 2017 roku, w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z: XIII Banking Forum, IX Insurance Forum oraz VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez MMC Polska, skupiające wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. Wydarzenie zgromadziło 645 … Czytaj więcej »

VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń odbyła się 12 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00 w Hotelu Sheraton w Warszawie. Uroczystego otwarcia dokonał Marcin Prokop. Nagrody przyznano w 9-ciu kategoriach za osiągnięcia dokonane w 2016 roku. Przedstawiamy Państwu Laureatów tegorocznego konkursu: Najlepszy Bank – Alior Bank Najciekawsza Innowacja dla Banku – Google za … Czytaj więcej »

Omnichannel zbliża banki i retail – wywiad z Wawrzyńcem Hyską z e-point

Coraz więcej banków tak dobrze czuje się w kanale digital, że uruchamiają własne platformy e-commerce dedykowane zarówno segmentowi B2B jak i B2C. – mówi Wawrzyniec Hyska, Dyrektor ds. Sektora Finansowego w firmie e-point. Słowem, które łączy bankowość i współczesny handel jest… …wygoda. Zarówno banki jak i sklepy rywalizują online przede wszystkim w kategorii doświadczeń użytkownika. … Czytaj więcej »

O nowych metodach weryfikacji klientów banków opowiada Brunon Bartkiewicz, Prezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Wywiad z Brunonem Bartkiewiczem – Prezesem Zarządu ING Banku Śląskiego. Wcześniej pełnił w Grupie ING funkcję Chief Innovation Officer. Brunon Bartkiewicz zasiada w Radzie Programowej XIII Banking Forum oraz jest Prelegentem wydarzenia Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, które odbędzie się 12-13 kwietnia 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Jakimi nowymi usługami banki będą kusić … Czytaj więcej »

O nowościach w świecie polis ubezpieczeniowych – wywiad z Agnieszką Wrońską – Prezesem LINK4

Wywiad z Agnieszką Wrońską – Prezesem LINK4. Przed powołaniem na stanowisko prezesa pełniła funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion finansów. Posiada bogate doświadczenie ubezpieczeniowe zdobyte zarówno w finansach jak i technice ubezpieczeniowej. Agnieszka Wrońska zasiada w Radzie Programowej oraz jest Prelegentem 9 edycji wydarzenia Insurance Forum, będącego częścią Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, które odbędzie … Czytaj więcej »

Lista nominowanych w Konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

Poniżej przedstawiamy listę nominowanych w Konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Już 12 kwietnia w Hotelu Sheraton w Warszawie nastąpi rozstrzygnięcie konkursu oraz zostaną wręczone laureatom nagrody. Nominowani: Aegon Alior Bank Atena Aviva Bank Citi Handlowy Bank Millennium Bank Ochrony Środowiska Bank Spółdzielczy w Koronowie Bank Zachodni WBK Benefia Ubezpieczenia Compensa Credit Agricole Ergo Hestia Generali … Czytaj więcej »

Przychodzi bank do klienta

Rozwój technologii cyfrowych, a także zyskujący na znaczeniu mobilny styl życia, zarówno prywatnego, jak i służbowego, powodują wyraźną zmianę w sposobach komunikacji. Nie tylko tej międzyludzkiej, ale także tej na linii biznes – klient. Funkcjonujący na co dzień w cyfrowym środowisku, stale podłączeni użytkownicy wyraźnie zmienili sposób, w jaki podróżują, bawią się czy pracują. Tradycyjne … Czytaj więcej »

Posiedzenie Kapituły Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

Dnia 2 marca 2017 r. w Pałacu Sobańskich, w Restauracja Amber Room w Warszawie odbyło się Posiedzenie Kapituły Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. W spotkaniu uczestniczyli: Józef Wancer, Przewodniczący Kapituły Konkursu, Przewodniczący Rady Nadzorczej, BGŻ BNP Paribas Bank Polska Jan Czekaj, Profesor, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Bożena Dołęgowska-Wysocka, Redaktor Naczelna, Gazeta Ubezpieczeniowa Bożena Graczyk, … Czytaj więcej »